Preskocit navigáciu

Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu


Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu

Dnes na námestí Eugena Suchoňa sa konala pietna spomienka pri príležitosti 72. výročia skončenia bojov o hlavné mesto. Na spomienke sa zúčastnila delegácia ozbrojených síl na čele s generálom Milanom Maximom.
Pietnu spomienku organizoval primátor mesta a oblastná organizácia zväzu protifašistických bojovníkov, ako pripomienku obetí položených za našu slobodu počas bojov v okolí a priamo v hlavnom meste Bratislava.
Na spomienke sa zúčastnili zástupcovia ministerstva obrany so štátnym tajomníkom Róbertom Ondrejcsákom ako aj zástupcovia ambasád akreditovaných v Slovenskej republike.


Pietna spomienka na ukončenie bojov o BratislavuPietna spomienka na ukončenie bojov o BratislavuPietna spomienka na ukončenie bojov o BratislavuPietna spomienka na ukončenie bojov o BratislavuPietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu 2Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu 2Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu 2Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu 2Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu 3Pietna spomienka na ukončenie bojov o Bratislavu 3

Autor: OOd NGŠ , Foto: Michal Psota, MO SR - Dátum: 04.04.2017
Čítanosť: 7606
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share