Preskocit navigáciu

Zasadnutie Vojenskej rady NGŠ v Nitre


Zasadnutie Vojenskej rady NGŠ v Nitre  

V stredu 13. júna sa v priestoroch Protilietadlovej raketovej brigády (plrb) v Nitre konalo zasadnutie Vojenskej rady náčelníka Generálneho štábu OS SR pod vedením generálporučíka Daniela Zmeka, ktorého v priestoroch plrb privítal veliteľ útvaru plukovník Ladislav Dovhun.

Hlavnými bodmi rokovania vojenskej rady, ktorá je najvyšším poradným orgánom pre Náčelníka generálneho štábu OS SR, bol návrh Doktríny OS SR, aktualizovanie úloh rozpracovaného programového vyhlásenia vlády na roky 2018-2020, zámer plánovaných výcvikov a cvičení v roku 2019 a výstrojné zabezpečenie profesionálnych vojakov. Po doobedňajšom rokovaní sa členovia vojenskej rady presunuli na nástupisko plrb, kde bojové obsluhy vykonali statickú a dynamickú ukážku vybranej techniky útvaru.


Zasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v NitreZasadnutie Vojenskej rady NGŠ v Nitre

Autor: OOd NGŠ , Foto: plrb - Dátum: 14.06.2018
Čítanosť: 5046
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share