Preskocit navigáciu

Bohatý Ježiško od špeciálov v bytčianskom Centre pre deti a rodiny


Bohatý Ježiško od špeciálov v bytčianskom Centre pre deti a rodiny             Špeciáli z 5. pluku špeciálneho určenia (5. pšu) zo Žiliny zozbierali a v piatok 17. decembra 2021 odovzdali viac ako štyrom desiatkam detí z Centra pre deti a rodiny v Bytči hračky, knižky, športové potreby a oblečenie. 
            Deti z centra sa snažili potešiť aspoň takýmto spôsobom a spríjemniť im tak vianočné sviatky. Z dôvodu pandemickej situácie nebolo možné priamo sa s deťmi stretnúť, no prostredníctvom vychovávateľov sa im všetky darčeky dostali pod stromček. A odmena od detí – kresby a vlastnoručne vyrobené diela – tie najkrajšie darčeky, budú zdobiť priestory žilinských kasární počas celých sviatkov. 
            K tejto milej aktivite sa pripojil aj náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl Slovenskej republiky generál Daniel Zmeko. Centru zaslal pozdrav, ktorý sme v pondelok 27. decembra priamo na pôde žilinského pluku odovzdali do rúk riaditeľky centra Alžbety Masnicovej. Vďaka Vojenskej podpornej nadácii mohli vojaci deťom pribaliť aj rozprávkové knižky s audionahrávkami.

Bohatý Ježiško od špeciálov v bytčianskom Centre pre deti a rodiny IBohatý Ježiško od špeciálov v bytčianskom Centre pre deti a rodiny IBohatý Ježiško od špeciálov v bytčianskom Centre pre deti a rodiny IBohatý Ježiško od špeciálov v bytčianskom Centre pre deti a rodiny I

Autor: kapitánka Sylvia Šebestian, 5. pšu , Foto: kapitánka Sylvia Šebestian, 5. pšu - Dátum: 30.12.2021
Čítanosť: 22053
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share